en
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.rezervacechalup.cz/www/web_mutace/index.php:45) in /www/doc/www.rezervacechalup.cz/www/web_mutace/index.php on line 51
Vítejte v Černém dole | Home
Nové apartmány v centru Krkonoš
Nové apartmány v centru KrkonošNové apartmány v centru KrkonošNové apartmány v centru KrkonošNové apartmány v centru KrkonošNové apartmány v centru Krkonoš

Apartmány Horňák & Dolňák v Resortu Černý důl

Černý Důl je ideálním místem pro vaši aktivní rodinnou dovolenou. Je to místo uprostřed panensky čisté přírody, s kvalitními službami, skvělým zázemím, spoustou příležitostí pro sportovní vyžití i romantické procházky. Místo, které budete milovat a kam se budete ze srdce rádi vracet. Resort Černý důl byl nově postaven uprostřed Sluneční louky nad městysem Černý důl. V dochodné vzdálenosti jsou sjezdovky, restaurace, v okolí se pak nachází široké spektrum možností pro aktivní vyžití.

Ski resort Černá hora - Pec

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 50 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 6 vzájemně propojených areálů - Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality se zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavných tratí Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

Stovky kilometrů cyklotras

Cyklisté jsou v Krkonoších vítáni. Svědčí o tom stovky kilometrů cyklotras vedených národním parkem i v jejich podhůří. Cyklostezky mají různou obtížnost, jsou dobře značeny a vybaveny orientačními mapami a odpočinkovými místy. Stačí si jen vybrat, který výlet na kole projedete jako první. S dopravou napříč Krkonošemi vám během vašich výletů pomohou Krkonošské cyklobusy.

Volnočasové aktivity

V Černém dole je možné využít sportovišť - tenisových a fotbalových kurtů, které jsou v bezprostřední blízkosti apartmánů. Nedaleko se rovněž nachází stezka korunami stromů. Dají se půjčit koloběžky a sjet Černá hora, v nedalekých Mladých Bukách vyzkoušejte adrenalinovou jízdu na bobové dráze s výhledem na panorama Krkonoš a pak dopřejte svým dětem fantastickou zábavu a taky trochu ponaučení v areálu Baldův svět. Milovníky klidu a precizně střižených trávníků nadchne golf v Mladých Bukách, vyznavače opravdového adrenalinu zase možnost paraglide letů z Černé hory.

Resort Černý důl

Resort Černý důl Jedná se o privátní apartmánový komplex, který byl vystavěn v roce 2023.

Apartmány jsou moderně a útulně zařízeny, a jsou vhodné zejména pro 4-6 členné skupinky přátel nebo rodiny s dětmi. Ke každému apartmánu je k dispozici parkovací místo a koje na lyže, kola či jiné sportovní vybavení. 

Apartmán v prvním patře, který jsme nazvali "Dolňák" je o velikosti 3+kk. K tomuto apartmánu náleží venkovní terasa o velikosti 36 m2, která je ideální pro letní posezení a grilovačky.

Apartmán v druhém patře se jmenuje "Horňák" je rovněž o velikosti 3+kk. Každá ze dvou ložnic má samostatný balkon s posezením.